در حوزه های کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی، امکان صادرات ایران به مجارستان وجود دارد

وزیر بهداشت با اشاره به دیدار خود با مقامات، مسئولان و وزرای مجارستان در جریان سفرش به این کشور، گفت: خوشبختانه چندین تفاهم نامه همکاری های مشترک حوزه سلامت بین ایران و مجارستان امضا شد و فرصت خوبی را پیش روی دو کشور قرار داد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در پایان سفر خود به مجارستان، اظهار داشت: نگاه مقامات و مسئولان مجارستان، به شرق و توانمندی های ایران است و از سوی دیگر، این کشور نیز شرقی ترین کشور قاره اروپا است که ریشه های فرهنگی و تاریخی مشترک زیادی با ایران دارد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: فرصت بسیار خوبی برای مسئولان اقتصادی، سیاسی و وزارت بهداشت و علوم ایران فراهم شده که در جهت توسعه همکاری های مشترک با مجارستان، گام برداریم و از تجارب این کشور استفاده کنیم.

دکتر هاشمی افزود: برای بخش خصوصی ایران، علاوه بر حوزه نفت و انرژی، در سایر حوزه ها به ویژه کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی امکان صادرات به مجارستان وجود دارد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه می توانیم بیاموزیم و محصولات خود را به سایر کشور ها از جمله اروپا عرضه کنیم، یادآور شد: سفر بسیار خوب و پر باری به مجارستان داشتیم و امیدواریم حداقل بخشی از توافقات انجام شده، اجرایی شود و در دوران آینده نیز با توجه به اراده مجارستان، مشکلات مالی و بانکی به سرعت برطرف شود.

منبع:سایت وزارت بهداشت

در حوزه های کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی، امکان صادرات ایران به مجارستان وجود دارد
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
تلگرام اینستاگرام balatarin YOUTUBE GOOGLE+ facebook tumblr twitter aparat cloob linkedin blogfa pinterest

logo-samandehi
ارتباط با ما

تلفن:66905228 21 98+

فکس:66428832 21 98 +

تلگرام: 9304401200 98 +

ایمیل: info [at] katisanat . com 

نشانی: تهران- خیابان آزادی - بعد از وزارت کار- خیابان شکاری

تمام حقوق وبسایت متعلق به کاتی خزر می باشد