مقالات

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

0
battery

هانیول به ساختمان‌ها کمک می‌کند تا اتلاف انرژی را حل کنند و از دارایی‌های حیاتی محافظت کنند

آتلانتا – 20 ژوئن 2024 – هانیول Power Connected را معرفی کرده است، راه حلی پیشگامانه که مصرف برق ساختمان ها را در سطح دوشاخه نظارت، مدیریت و خودکار می کند. این راه حل بینش بی نظیری را در مورد مکان هایی که انرژی در سراسر آمریکای شمالی مصرف می شود و هدر می رود ارائه می دهد.

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

مصرف انرژی ساختمان ها و فرآیندهای مربوط به آن تقریباً 37 درصد از انتشار جهانی CO2 را تشکیل می دهند که بر مالکان و مدیران ساختمان فشار می آورد تا مصرف انرژی را کاهش دهند. امروزه دستگاه‌های رایج – از جمله دستگاه‌های خودکار، کپی و قهوه‌ساز – به طور مداوم انرژی مصرف می‌کنند. در بسیاری از ساختمان‌های تجاری، بسیاری از این نیرو حتی زمانی که هیچ‌کس در آن منطقه کار نمی‌کند مصرف می‌شود، که به دلیل برنامه‌های کاری ترکیبی رایج‌تر شده است. بسته به نوع ساختمان، بارهای دوشاخه می تواند بین 25 تا 50 درصد مصرف انرژی را تشکیل دهد.

بر اساس نظرسنجی اخیر هانیول، اکثر کارمندان یا هرگز دستگاه های خود را از برق نمی کشند یا فقط به دلایلی از جمله عیب یابی یا رفتن به تعطیلات این کار را انجام می دهند. این نظرسنجی نشان داد که کمتر از 1 از هر 5 کارمند وقتی از آنها استفاده نمی‌کنند، دستگاه‌ها را از برق جدا می‌کنند و بیش از 80 درصد از کارمندان می‌گویند که کارفرمای آنها به همان اندازه مسئول کنترل مصرف برق در دستگاه‌ها است.

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

با Connected Power، مدیران ساختمان در سرتاسر آمریکای شمالی می‌توانند به طور مستقل پریزهای بلااستفاده را براساس برنامه‌های استفاده از فضا یا داده‌های اشغال مبتنی بر هوش مصنوعی خاموش کنند، در حالی که ایمنی را نیز بهبود می‌بخشند. پریزهای متصل راه حل از زیرساخت های سیم کشی موجود استفاده می کنند و به یک داشبورد دیجیتال متصل می شوند، که این امکان را برای مدیران ساختمان فراهم می کند تا مصرف انرژی هر پریز برق یا کل منطقه را از یک صفحه با چند کلیک نظارت و کنترل کنند.

«کشیدن یک دستگاه الکترونیکی مدرن با خاموش کردن ساده آن متفاوت است. بسیاری از مردم نمی دانند که چقدر انرژی توسط دستگاه هایی که به برق وصل شده اند و سپس فراموش می شوند هدر می رود. بیلال هامود، رئیس و مدیر عامل اتوماسیون ساختمان هانیول گفت: برای ساختمان‌ها، این اتلاف انرژی به سرعت جمع می‌شود. هانیول با استفاده از Power Connected به تصمیم گیرندگان ساختمان قدرت می دهد تا با کمک به اطمینان از استفاده از انرژی تنها در زمانی که واقعاً مورد نیاز است، اتلاف انرژی نامرئی را در سطح دستگاه بررسی کنند.

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

Accu-Temp، یک شرکت سیستم های سرمایشی و گرمایشی مستقر در انتاریو، از اوایل ماه مه استفاده از Power Connected را برای افزایش صرفه جویی در انرژی خود آغاز کرد. Alex Voll P. Eng، رئیس Accu-Temp گفت: “نصب ما بدون درز بود، و صرفه جویی در انرژی پیش بینی شده بلافاصله محقق شد.” “مدیریت کارآمد انرژی یک تمرکز حیاتی برای مالکان ساختمان‌ها امروز است و داشتن سیستمی که امکان برنامه‌ریزی متمرکز و کنترل برق را در سطح خروجی فراهم می‌کند، به ارتقای بهره‌وری ما به سطح بعدی کمک می‌کند.”

Power Connected را می توان با استفاده از استانداردهای باز برای ارائه برنامه ریزی و کنترل متمرکز سایت در اکثر سیستم های مدیریت ساختمان (BMS) موجود ادغام کرد و در عین حال دید دقیق تری از مصرف کل انرژی ایجاد کرد. همچنین می‌توان از آن به‌عنوان یک پورتال مستقل استفاده کرد که به طور مستقیم تا ۲۵۰۰ پریز را مدیریت و کنترل می‌کند.

این راه حل همچنین ایمنی محل کار را با کمک به اطمینان از خاموش شدن تجهیزات در مواقعی که مورد نیاز نیست و با تشخیص دمای بالای خروجی برای شناسایی مشکلات احتمالی که می تواند برق کل منطقه کار را قطع کند، مورد توجه قرار می دهد. در صورت خاموش شدن غیرمنتظره یک دستگاه حیاتی برای کسب و کار، مانند تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه تحقیقاتی، کاربران می توانند با استفاده از Power Connected هشدار از راه دور دریافت کنند که امکان انجام اقدامات فوری را فراهم می کند.

Power Connected با استفاده از Honeywell Forge Suite، از جمله Remote Building Manager، یکپارچه سازی مبتنی بر ابر اختیاری را ارائه می دهد. این ادغام امکان نظارت و مدیریت چندین ویژگی را از هر نقطه و ایجاد نمای کاملی از مصرف انرژی و انتشار کربن در سراسر مجموعه فراهم می کند.

این راه‌اندازی پس از معرفی سیستم کنترل پیشرفته هانیول برای ساختمان‌ها، مهم‌ترین جهش این شرکت در نوآوری کنترل‌های ساختمان تا به امروز، صورت می‌گیرد. راه‌حل‌ها با هم داده‌ها، بینش و کنترل را فراهم می‌کنند تا به ساختمان‌ها اجازه می‌دهد تا عملکرد و بهره‌وری انرژی خود را بهبود بخشند. آنها همچنین از همسویی هانیول در سبد سهام خود حول سه گرایش متقاعدکننده، از جمله اتوماسیون و انتقال انرژی پشتیبانی می کنند.

روش شناسی نظرسنجی برق متصل Honeywell توسط Wakefield Research در میان 1000 متخصص ایالات متحده که در ساختمان های اداری با حداقل ظرفیت 50 کارمند کار می کنند، انجام شد. این نظرسنجی بین 30 می تا 5 ژوئن 2024 انجام شد و از طریق یک دعوت نامه ایمیلی و یک پرسشنامه آنلاین انجام شد. درباره هانیول Honeywell یک شرکت عملیاتی یکپارچه است که به طیف گسترده ای از صنایع و مناطق جغرافیایی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

کسب و کار ما با سه ابرروند قدرتمند – اتوماسیون، آینده حمل و نقل هوایی و انتقال انرژی – که توسط سیستم عامل شتاب دهنده Honeywell و پلت فرم نرم افزار یکپارچه Honeywell Connected Enterprise پشتیبانی می شود، هماهنگ است. به عنوان یک شریک قابل اعتماد، ما به سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا سخت‌ترین، پیچیده‌ترین چالش‌های جهان را حل کنند و راه‌حل‌های عملی و نوآوری‌ها را از طریق بخش‌های تجاری فناوری‌های هوافضا، اتوماسیون صنعتی، اتوماسیون ساختمان و راه‌حل‌های انرژی و پایداری ارائه کنیم که به هوشمندتر، ایمن‌تر و پایدارتر کردن جهان کمک می‌کند. .

دماسنج IR کوره TW2001ساخت IFM آلمان

مقاله قبلی

DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات