مقالات

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

0
Brasil IOTWSC web

کنگره راه حل های جهانی IOT (IOTWSC) در بارسلونا بیش از 11000 شرکت کننده از 100+ کشور

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

هشتمین کنگره جهانی راه حل های اینترنت اشیا (IOTWSC) بیش از 11000 متخصص را از سراسر جهان گرد هم آورد تا دانش خود را در مورد تحول صنعت از طریق فناوری های مخرب به اشتراک بگذارند. از 21 تا 23 مه، شرکت‌کنندگان در محل برگزاری Gran Via در Fira de Barcelona گرد هم آمدند تا در ارائه‌ها، پانل‌ها، نمایشگاه‌ها و جلسات طبقه نمایش شرکت کنند و شرکت کنند.

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

مدیر IOTSWC مارک تاراگو گفت: “رویداد ما کل اکوسیستم فناوری جهانی را گرد هم می آورد تا صنعت بتواند از قدرت فناوری برای غلبه بر بزرگترین چالش های خود استفاده کند.”

انجمن بین المللی اتوماسیون (ISA) این رویداد را برنامه ریزی کرد که در آن چهار آهنگ، 150 سخنران و 337 غرفه دار حضور داشتند.

راهول شاهانی

راهول شاهانی

راهول شاهانی، شریک مک‌کینزی و شرکت، سخنرانی افتتاحیه را ارائه کرد: «فانوس‌های دریایی و مسیر تأثیرگذاری: پذیرش #هوش مصنوعی در سرعت و مقیاس»، که در آن او ضرورت یکپارچه‌سازی نقشه‌های راه استراتژیک و مدل‌های عملیاتی در حال تکامل را برای استفاده از پتانسیل کامل توضیح داد. از پیشرفت های تکنولوژیکی سخنرانی او همچنین تکثیر سریع هوش ماشینی، اهمیت ترکیب طیف وسیعی از راه حل های فناوری و شش عامل موفقیت مورد نیاز برای اجرای استقرار در مقیاس و ایجاد رشد پایدار را برجسته کرد. جلسه را اینجا ببینید.

Melissa VR web

جوایز تحول صنعت

برخی از شرکت کنندگان جوایز تحول صنعت را در مراسم ویژه ای در این رویداد دریافت کردند. جوایز تحول صنعت برجسته ترین پروژه های تحول دیجیتال را در صنایعی مانند تولید، انرژی، مراقبت های بهداشتی و ساختمان ها و زیرساخت ها برجسته می کند. آلیسیا آسین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل لیبلیوم، برنده بازی تغییر دهنده سال 2024 شد.

Brasil IOTWSC web

نمایش جریان برجسته: تجربه واقعیت مجازی (VR) Lavinia
نمایشگاه IOTWSC دارای چندین بستر آزمایش یا سکوهای آزمایشی بود که در محیطی آزمایش شده بودند که دنیای واقعی را منعکس می کرد. آنها برای نشان دادن چگونگی به کارگیری فناوری های جدید طراحی شده اند. یکی از بسترهای آزمایشی که توسط Lavinia ارائه شد، یک تجربه واقعیت مجازی بود که بر محتوا و ساختار رویاها تمرکز داشت. فناوری آنها می تواند به افراد اجازه دهد تا با عناصری که هنوز به صورت فیزیکی تولید نشده اند تعامل داشته باشند.

 

راه حل دیجیتال می تواند هر نمایشگاه یا محیطی را به بینندگان نشان دهد.

Green tunnel barcelona web

تونل سبز: نشان دادن تعهد به پایداری

کنگره جهانی راه حل های اینترنت اشیاء 2024 چیزی بیش از یک رویداد اینترنت اشیا و امنیت سایبری بود: همچنین از آینده ای پایدار حمایت می کرد. بین طبقه نمایش و سالن‌ها، فضای تونل سبز که از گیاهان متنوعی تشکیل شده بود را نشان می‌داد. IOTWSC قول داد که برای هر فردی که در طول این رویداد سه روزه قدم می‌زند، یک درخت بکارد.

Awards at IoT web

IOTWSC به برزیل می رود

در اوایل ژوئن، IOTWSC در برزیل برای اولین بار در مرکز نمایشگاه Transamérica در سائوپائولو میزبانی شد. شعار این رویداد «امکانات نامحدود نوآوری را لمس کنید» بود و بیش از 5000 نفر از 20 کشور جهان گرد هم آمدند تا 45 سخنران را بشنوند و با 50 غرفه‌دار در افتتاحیه کنگره IOT Solutions برزیل تعامل داشته باشند.

ابزار دقیق مورد استفاده در سیمان 0000

مقاله قبلی

20 محصول جدید شرکت Endress+Hauser در نشست سالانه Messe Basel

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات