مقالات

20 محصول جدید شرکت Endress+Hauser در نشست سالانه Messe Basel

0
Endress news July 1 2024 web

20 محصول جدید شرکت Endress+Hauser در نشست سالانه Messe Basel

Endress+Hauser یک بار دیگر تعهد خود را به نوآوری نشان داده است. در سال 2023، این شرکت 20 محصول جدید را روانه بازار کرد و بیش از 1100 گزینه دستگاه جدید را معرفی کرد. مشتریان متخصص فناوری اندازه گیری و اتوماسیون نیز از ابزارهای جدید و فرآیندهای بهبود یافته بهره مند شدند. افراد پشت سر این پیشرفت ها در نشست سالانه نوآوران در Messe Basel مورد تقدیر قرار گرفتند.

20 محصول جدید شرکت Endress+Hauser در نشست سالانه Messe Basel

20 محصول جدید شرکت Endress+Hauser در نشست سالانه Messe Basel

Endress+Hauser همچنان به شدت از نوآوری های خود محافظت می کند. در سال 2023، این شرکت برای اولین بار 257 درخواست ثبت اختراع برای اختراعات جدید ثبت کرد. 723 اختراع جدید اعطا شد. بنابراین، مجموعه حقوق مالکیت شامل حدود 8900 پتنت و درخواست ثبت اختراع است که از مالکیت معنوی محصولات، راه حل ها و خدمات شرکت محافظت می کند.

در نشست نوآوران Endress+Hauser، مغزهای پشت اختراعات تجاری مهم و به ویژه مبتکران فعال مورد تقدیر قرار می گیرند. برای اولین بار، بیش از 400 نفر از کارکنان شرکت در برنامه های ثبت اختراع شرکت داشتند. این تیم ها به دلیل پیشرفت هایی مانند روش های جدید برای عملکرد ساده تر و ایمن تر دستگاه ها، عملکردی برای تشخیص تشکیل کف در مخازن، تولید سیگنال بهبود یافته برای اندازه گیری جریان اولتراسونیک در گازها و عملکردهای تشخیصی جدید و حتی جامع تر با استفاده از فناوری Endress+Hauser Heartbeat مورد تقدیر قرار گرفتند. .

پیشبرد تحول دیجیتال
دکتر آندریاس مایر، مدیر عامل شرکت Endress+Hauser، تاکید کرد: “ما در حال نوآوری در تمام زمینه های شرکت خود هستیم.” درخواست های ثبت اختراع همه حوزه های محصول را پوشش می دهد. با پیشرفت فناوری اندازه‌گیری، اهمیت راه‌حل‌ها و خدمات مبتنی بر نرم‌افزار و همچنین یکپارچه‌سازی میان‌افزار، اتصال و دستگاه در حال افزایش است. برنامه های کاربردی ابری و هوش مصنوعی نیز به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. تمرکز مهم دیگر تجزیه و تحلیل و اندازه گیری خواص مواد است.

در سال 2023، Endress+Hauser بیش از 267 میلیون یورو برای تحقیق و توسعه هزینه کرد – 7.2 درصد از گردش مالی و 10.4 درصد بیشتر از سال قبل. بیش از 1300 کارمند بر روی توسعه محصولات، راه حل ها و خدمات جدید کار می کنند. علاوه بر این، بهبود فرآیند در تولید، لجستیک، فناوری اطلاعات و مدیریت نقش تعیین کننده ای در موفقیت شرکت دارد.

همکاری بین رشته ای
دکتر کریستین کاسلوفسکی، مدیر حقوق مالکیت معنوی در Endress+Hauser، گفت: «یک عامل مهم در موفقیت نوآوری‌های ما در سال گذشته این بود که تیم‌های بسیاری از مخترعان متشکل از کارمندانی از بخش‌ها و مکان‌های مختلف بودند. کوسلوفسکی ادامه داد: «این واقعیت که نوآوری‌های بیشتر و بیشتری در سراسر مرزهای شرکت در حال ظهور هستند، در جوایز بهبود فرآیند و انتقال راه‌حل‌های توسعه‌یافته به برنامه‌های مربوطه در سایر زمینه‌ها نیز مشهود است.

گروه Endress+Hauser
یک شریک قوی در سراسر جهان
Endress+Hauser یک رهبر جهانی در ابزار اندازه گیری، خدمات و راه حل های مهندسی فرآیندهای صنعتی است. ما راه حل های فرآیندی را برای جریان، سطح، فشار، تجزیه و تحلیل، دما، ضبط و ارتباطات دیجیتال، بهینه سازی فرآیندها از نظر کارایی اقتصادی، ایمنی و اثرات زیست محیطی ارائه می دهیم. مشتریان ما از صنایع مختلف، از جمله مواد شیمیایی، غذا و نوشیدنی، علوم زیستی، نیرو و انرژی، معدن، مواد معدنی و فلزات، نفت و گاز و آب و فاضلاب هستند.

فروش خالص کمتر از 3.7 میلیارد یورو – یک شریک قوی

تقریباً 17000 کارمند در سراسر جهان – یک کارفرمای قابل اعتماد

جدی گرفتن مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی ما – یک شریک پایدار

سرمایه گذاری سالانه مستمر بیش از 260 میلیون یورو – آینده گرا

بیش از 8900 پتنت و درخواست ثبت اختراع – نوآورانه و خلاقانه

کنگره جهانی راه حل های IOT با بیش از 11000 شرکت کننده

مقاله قبلی

گواهینامه سیستم های کنترل صنعتی 0000

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات