مقالات

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

0
65f97bbe2e66c12a03f5de02 Achema
ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

10 ژوئن 2024 – در ACHEMA 2024، HIMA نمونه های دنیای واقعی از مزایای مرحله بعدی دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال، مشتریان نحوه استفاده از اتصالات از راه دور ایمن در پروژه های ایمنی را تجربه می کنند و چگونه اطلاعات ایمنی را می توان به وضوح بر روی داشبوردهای مخصوص نقش نمایش داد و برای بهینه سازی فرآیند استفاده کرد.

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

دیجیتالی شدن ایمنی عملکردی با باز کردن پتانسیل بهینه سازی قابل توجه در اجرای وظایف کلیدی که برای عملیات ایمن و سازگار ضروری هستند، صنعت فرآیند را متحول می کند.
HIMA در حال ارائه پنج ویترین است که هر کدام جنبه منحصر به فردی از نحوه ارزش افزودن دیجیتالی ایمنی عملکردی به اپراتورها را نشان می دهد.

ویترین شماره 1: هیچ ایمنی کاربردی بدون امنیت وجود ندارد
این مجموعه سه لایه امنیتی، از اقدامات امنیتی اولیه تا سیستم‌های تشخیص نفوذ پیشرفته، نشان می‌دهد که ایمنی و امنیت عملکردی چگونه در هم تنیده می‌شوند. یک نمایش عملی سطوح مختلف امنیتی را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه یک رویکرد امنیتی کاربر محور را می‌توان برای کارخانه‌های جدید و موجود مقیاس‌بندی کرد. HIMA نشان می دهد که چگونه نگهداری از راه دور ایمن انجام می شود و چگونه ارتباطات با استفاده از دیودهای سایبری به طور مناسب ایمن می شود. در نهایت، یک راه حل جدید بدون اعتماد در غرفه دیده می شود، که آنچه قبلاً ممکن بود را گسترش می دهد.

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

ویترین شماره 2: راه حل های تست خودکار
HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی شدن چرخه عمر ایمنی، نظارت و رعایت الزامات پیچیده استاندارد IEC 61511 را برای اپراتورها آسان تر می کند. راه حل هایی برای عملیات ایمن تر و ایمن تر، از مطالعات HAZOP و LPA تا تست های ایمنی خودکار ارائه شده است. HIMA رویکردی جامع را دنبال می‌کند و همچنین راه‌حل‌هایی را برای گردش کار دیجیتالی نشان می‌دهد که تست‌های تکرارشونده و ارزیابی‌های آن‌ها را خودکار و ساده می‌کند. این امر با حذف خرابی های سیستماتیک ایمنی را افزایش می دهد و بار کاری بدون ارزش افزوده بر روی اپراتورها را کاهش می دهد.

ویترین شماره 3: فرآیندهای مهندسی بدون درز
مفهوم HIMA نشان می دهد که چگونه یکپارچه سازی یکپارچه داده ها را در تمام مراحل مهندسی ایمنی امکان پذیر می کند. حجم عظیمی از داده ها با استفاده از ابزارهایی که عمدتاً مستقل از یکدیگر هستند، تولید و پردازش می شوند، به ویژه در فرآیند مهندسی. HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی شدن داده های این فرآیندهای مستقل را یکپارچه می کند.

این باعث بهبود کیفیت، صرفه جویی در زمان و هزینه ها و کاهش تغییرات برنامه ریزی نشده و مداخلات دستی می شود. این نشان می دهد که چگونه مدیریت اطلاعات کارآمد می تواند در طول چرخه عمر ایمنی از تجزیه و تحلیل ریسک تا تعمیر و نگهداری پیاده سازی شود.

ویترین شماره 4: دیجیتالی شدن چرخه حیات ایمنی
مدیریت موثر تغییر در سیستم های ایمنی برای اطمینان از انطباق با الزامات استانداردهای ایمنی بسیار مهم است. HIMA نشان می دهد که چگونه می توان از ابزارهای دیجیتال و فرآیندهای خودکار برای اجرای تغییرات به طور موثر و مطابق با استانداردها استفاده کرد.

“دیجیتال سازی چرخه حیات ایمنی HIMA” نشان داده شده است که از اپراتورها در نظارت بر قابلیت اطمینان قطعات پشتیبانی می کند و آنها را قادر می سازد در صورت بروز رفتار غیرمنتظره عمل کنند. اتصالات ایمن از نمایشگاه تجاری ACHEMA به مرکز راه حل های مشتری HIMA در برول نشان می دهد که چگونه یک چرخه عمر ایمنی دیجیتال در سطح سازمانی در عمل اجرا می شود، حتی در دارایی های جدا از هم جغرافیایی.

مشتریان HIMA از اتصالات ایمن مانند اینها برای انجام عملکردهایی از جمله فهرست‌بندی خودکار دارایی‌های ایمنی یا راه‌اندازی آزمایش‌های مکرر خودکار استفاده می‌کنند. HIMA نشان می دهد که چگونه می توان داده های مربوط به ایمنی و کارخانه را در سراسر مرزهای سایت یکپارچه کرد و در عین حال الزامات استاندارد IEC 61511 را برآورده کرد.
تجسم وضعیت ایمنی از طریق داشبوردهای قابل تنظیم انجام می شود که بسته به مشخصات کاربر، از مهندس ایمنی گرفته تا مدیر عملیات، اطلاعات مناسبی را ارائه می دهد.

در حالی که مهندس ایمنی داده های دقیق در مورد ایمنی عملیاتی عملکردهای خاص را دریافت می کند، مدیر عملیات یک نمای کلی سریع از سلامت عملکردهای ایمنی به دست می آورد. داشبوردهای قابل تنظیم بر اساس الگوهای از پیش تعریف شده هستند که می توانند در صورت نیاز برای برآوردن نیازهای خاص گسترش داده شوند. این همچنین شامل صلاحیت تجهیزات از نظر قابلیت اطمینان عملیاتی و همچنین انطباق با حالت‌های عملیاتی خاص و، برای مثال، فعال کردن تأیید حالت کم تقاضا می‌شود.

ویترین شماره 5: Safety Navigator – پلت فرم آموزشی دیجیتال
دانشگاه های بین المللی از “ناوبر ایمنی” HIMA به عنوان یک پلت فرم آموزشی دیجیتال استفاده می کنند. این محتوای آموزشی کامل و گواهی های عملکرد مرتبط را برای هر موضوع ارائه می دهد. دانش آموزان از انعطاف پذیری برای تعریف بسته های آموزشی فردی خود که در دانشگاه غیرمعمول است، قدردانی می کنند. دانشگاه های همکار به این برنامه آموزشی با کیفیت بالا دسترسی دارند که نه تنها استانداردهای مربوطه، بلکه آخرین پیشرفت های فنی در زمینه ایمنی عملکردی را نیز آموزش می دهد.

مدیریت خط لوله با تشخیص نشت برای خطوط لوله هیدروژن
علاوه بر دیجی ایمن و مطمئن

علاوه بر راه حل های دیجیتال امن و مطمئن، برنامه های کاربردی جدید نیز ارائه خواهد شد. راه حل مدیریت خط لوله FLOWorX بیشتر برای نظارت و ایمن سازی خطوط لوله انتقال هیدروژن و گاز توسعه یافته است. خطوط لوله هیدروژن در مقایسه با خطوط لوله معمولی خطرات بیشتری را به همراه دارد. آخرین نسخه FLOWorX به اپراتورها اجازه می دهد تا این خطرات را به حداقل برسانند و فورا نشت ها را پیدا کنند.

نتیجه
در ACHEMA 2024، HIMA نشان خواهد داد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی به طور همزمان انطباق و مدیریت ریسک را بهبود می بخشد و باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه و افزایش بهره وری می شود. HIMA با داشبوردهای جدید و نمایش ویترین ها استانداردهای جدیدی را در ایمنی عملکردی تعیین می کند.

درباره گروه HIMA
گروه HIMA یک ارائه دهنده مستقل جهانی راه حل های اتوماسیون مرتبط با ایمنی برای صنایع فرآیندی و ریلی است که از افراد، دارایی ها و محیط زیست در برابر آسیب محافظت می کند. دفتر مرکزی این شرکت خانوادگی در برول، نزدیک مانهایم، (آلمان) در سال 1908 تأسیس شد.

گروه HIMA تقریباً 1050 کارمند در 22 شرکت گروه در سراسر جهان. مراکز منطقه ای در بردا، هلند (اروپا)، استاکپورت، انگلستان (بریتانیا)، کریستیانسان، نروژ (اسکاندیناوی)، سنگاپور (شمال و جنوب شرق آسیا)، پرث (استرالیا و نیوزیلند)، شانگهای (چین)، دبی واقع شده اند. ، امارات متحده عربی (خاور میانه) و هیوستون، ایالات متحده آمریکا (آمریکای شمالی).

پلتفرم ایمنی باز و مستقل HIMA سخت افزار و نرم افزار را در یک پلتفرم فناوری واحد ترکیب می کند و یک مفهوم امنیتی یکسان ارائه می دهد. HIMA با بیش از 50000 سیستم ایمنی نصب شده (SIL 3 / SIL 4، PL e، CENELEC SIL 4) یک پیشرو در فناوری محسوب می شود. علاوه بر فناوری ایمنی اثبات شده، HIMA مشاوره، مهندسی ایمنی و خدمات و همچنین آموزش ارائه می دهد.

این منجر به راه‌حل‌هایی می‌شود که ایمنی عملکردی و امنیت OT، انطباق با استانداردها، کارایی فرآیند و در دسترس بودن کارخانه را در کل چرخه عمر ایمنی تضمین می‌کند.

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

درباره HIMA
به عنوان یک متخصص ایمنی، HIMA در دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی پیشگام است و با راه حل های ایمنی کل نگر ارزش افزوده قابل توجهی برای مشتریان ایجاد می کند.

از دهه 1960، HIMA شریک قابل اعتمادی برای بزرگترین شرکت های جهان در صنعت فرآیند از جمله مواد شیمیایی، پتروشیمی، انرژی و نفت و گاز بوده است.

کاربردهای ایمنی معمولی شامل سیستم‌های خاموش کردن اضطراری (ESD)، سیستم‌های آتش و گاز (F&G)، سیستم‌های کنترل / مدیریت مشعل (BCS/BMS) برای مشعل‌ها و بویلرها، کنترل ماشین‌های توربو (TMC) برای توربوماشین‌ها و کمپرسورها، کنترل مدیریت خط لوله (PMC) ) دارای سیستم‌های تشخیص نشت، سیستم‌های حفاظت از فشار یکپارچگی بالا (HIPPS) برای حفاظت از فشار بیش از حد خطوط لوله، سیستم‌های زیردریایی برای اعماق دریا، و سیستم‌های حفاظت از پر شدن بیش از حد برای مزارع مخازن.

در سال 2015، HIMA با اولین PLC ایمنی دارای گواهینامه CENELEC SIL 4 صنعت راه آهن را متحول کرد. این محصولات تجاری خارج از قفسه (COTS) کنترل کننده های ایمنی باز هستند که می توانند به راحتی در طیف گسترده ای از راه حل ها ادغام و نگهداری شوند. امروزه، HIMA همچنین راه حل های ایمنی جامعی را برای کاربردهایی مانند تقاطع های سطحی، قفل های سیگنالینگ و سیستم های سواری برای انبارهای نورد ارائه می دهد. مجموعه راه‌حل‌های ریلی ما شامل Power SCADA برای برق‌سازی، SCADA BMS برای کنترل تونل ریلی، سیستم‌های جلوگیری از سرعت بیش از حد، قفل‌ها برای انبارهای راه‌آهن و کنترل خودکار درب است.

DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

مقاله قبلی

تولید بحرانی MES Powers Industry 4.0 تحولی برای رهبر ماشین آلات نساجی Vandewiele

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات