مقالات

DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

0
Honeywell and danfoss news June 26 2024 web
DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000
دانفوس درایو و هانیول توافق نامه ای را برای کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند

Danfoss Drives خوشحال است که یک یادداشت تفاهم غیر الزام آور (MoU) با Honeywell را برای بررسی همکاری احتمالی در راه حل های نوآورانه اتوماسیون با معماری یکپارچه، با هدف کاهش زمان از کار افتادگی و کاهش هزینه های مهندسی، اعلام کند.

DANFOSS و HONEYWELL  توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

راه حل های اتوماسیون به طور سنتی برای افزایش کارایی، دقت، ایمنی و کیفیت در صنایع مختلف مانند تولید، صنایع فرآیندی، انرژی و تاسیسات، صنایع خودروسازی و کشاورزی استفاده می شود.

هدف Danfoss Drives و Honeywell با همکاری یکدیگر، رفع محدودیت‌های راه‌حل‌های اتوماسیون سنتی است، که اغلب اپراتورها را مجبور می‌کند بین معماری‌های بسیار یکپارچه و بسته که فاقد انعطاف‌پذیری هستند، و معماری‌های باز که انعطاف‌پذیری ارائه می‌دهند اما از یکپارچگی داده‌ها و قابلیت همکاری محدود رنج می‌برند، انتخاب کنند.

میکا کولجو، رئیس کسب و کار Danfoss Drives (در سمت راست در عکس بالا)، گفت: «در Danfoss، ما کاملاً معتقدیم که نوآورانه‌ترین راه‌حل‌ها از همکاری مستقیم با مشتریان و شرکای ما می‌آیند. با این همکاری، یکپارچه سازی داده ها و فقدان انعطاف پذیری رایج در پلتفرم های اتوماسیون را بهبود خواهیم داد. پتانسیل رشد و ارائه ارزش افزایش یافته به مشتریان ما بسیار زیاد است، از این رو من فقط می توانم بر تعهد قوی خود برای موفقیت این مشارکت تاکید کنم.

هدف همکاری بین Danfoss Drives و Honeywell حل مشکلات یکپارچه سازی داده ها و قابلیت همکاری در سراسر پلتفرم های اتوماسیون با ارائه راه حلی باز و یکپارچه برای صنعت است. این امر هر دو شرکت را قادر می‌سازد تا مزایایی از جمله زمان کمتر برای بهره‌برداری (TTO)، کاهش زمان و هزینه‌های مهندسی، تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌کننده و افزایش دسترسی به اطلاعات برای اپراتورها را به مشتریان ارائه کنند.

این تلاش مشترک برای بخش‌های مختلف از جمله تولید باتری، مواد شیمیایی ویژه، معدن، و فلزات و مواد معدنی (MMM) از جمله سایر بخش‌ها سود خواهد برد.

پرامش ماهشواری، رئیس شرکت Honeywell Process Solutions (در سمت چپ در عکس بالا)، گفت: «این مشارکت یک گام متحول کننده در اتوماسیون برای صنعت است، و تضمین می کند که اپراتورهای فرآیند می توانند با دقیق ترین داده های موجود کار کنند. همراه با Danfoss، Honeywell به افزایش بهره وری و انعطاف پذیری از طریق راه حل های اتوماسیون برای مشتریان کمک می کند.

DANFOSS و HONEYWELL توافقنامه کاهش زمان توقف و هزینه های مهندسی امضا کردند0000

درباره Danfoss A/S
دانفوس راه‌حل‌هایی را مهندسی می‌کند که بهره‌وری دستگاه را افزایش می‌دهد، انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش می‌دهد، مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و برق‌رسانی را امکان‌پذیر می‌کند. راه حل های ما در زمینه هایی مانند تبرید، تهویه مطبوع، گرمایش، تبدیل نیرو، کنترل موتور، ماشین آلات صنعتی، خودرو، دریایی و تجهیزات خارج از جاده و بزرگراه استفاده می شود.

ما همچنین راه‌حل‌هایی برای انرژی‌های تجدیدپذیر، مانند انرژی خورشیدی و بادی، و همچنین زیرساخت‌های انرژی منطقه‌ای برای شهرها ارائه می‌کنیم. مهندسی نوآورانه ما به سال 1933 برمی گردد. Danfoss متعلق به خانواده و بنیاد است و بیش از 42000 نفر را استخدام می کند و از طریق 95 کارخانه جهانی به مشتریان در بیش از 100 کشور خدمات ارائه می دهد.

درباره هانیول Honeywell یک شرکت عملیاتی یکپارچه است که به طیف گسترده ای از صنایع و مناطق جغرافیایی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

کسب و کار ما با سه ابرروند قدرتمند – اتوماسیون، آینده حمل و نقل هوایی و انتقال انرژی – که توسط سیستم عامل شتاب دهنده Honeywell و پلت فرم نرم افزار یکپارچه Honeywell Connected Enterprise پشتیبانی می شود، هماهنگ است. به عنوان یک شریک قابل اعتماد، ما به سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا سخت‌ترین، پیچیده‌ترین چالش‌های جهان را حل کنند و راه‌حل‌های عملی و نوآوری‌ها را از طریق بخش‌های تجاری فناوری‌های هوافضا، اتوماسیون صنعتی، اتوماسیون ساختمان و راه‌حل‌های انرژی و پایداری ارائه کنیم که به هوشمندتر، ایمن‌تر و پایدارتر کردن جهان کمک می‌کند. .

کمک HONEYWELL به جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان ها 0000

مقاله قبلی

ACHEMA 2024: HIMA نشان می دهد که چگونه دیجیتالی کردن ایمنی عملکردی ارزش افزوده ای را در عمل ایجاد می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات