مقالات

Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن(CHS) پیوست 01

0
endresshauser joins the center for hydrogen safety

Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن(CHS) پیوست 01

18 آوریل 2023 – با توجه به نقش حیاتی اندازه‌گیری در ایمنی فرآیند، Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن (CHS) پیوسته است تا صدای خود را برای پیشبرد ارتقای ایمنی هیدروژن ارائه دهد و به CHS کمک کند اطلاعات ایمنی، راهنمایی و تخصص در دسترس است.
Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن(CHS) پیوست ۰۱

Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن(CHS) پیوست ۰۱

همه ذینفعان کوری مارکون، مدیر صنعت برق و انرژی، گفت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم که بخشی از این جامعه باشیم که کار سختگیرانه ای را برای حفظ ایمنی در ذهن همه کسانی که سیستم های فردا را طراحی می کنند که به سمت دنیای صفر خالص کار می کنند انجام دهد.
در Endress+Hauser. CHS در سال 2019 به عنوان یک انجمن فنی با موسسه مهندسین شیمی آمریکا (AIChE) تأسیس شد.
علاوه بر اطلاعات ایمنی و راهنمایی، اعضای CHS از دسترسی به آموزش و آموزش، انجمن های جهانی و موارد دیگر بهره مند می شوند. CHS خوشحال است که از Endress+Hauser به عنوان عضو استقبال می کند. محصولات آنها می توانند طیف گسترده ای از کاربردهای هیدروژن را تحت تاثیر قرار دهند.
نیک باریلو، مدیر اجرایی CHS گفت: ما مشتاقانه منتظر کمک آنها به جامعه خود هستیم که متعهد به حمایت از انتقال ایمن و به موقع به فناوری های هیدروژن و سلول سوختی است.
همانطور که جهان به سمت صفر خالص رقابت می کند، ایمنی یک ویژگی طراحی سازش ناپذیر است که همه افراد در صنعت باید از آن تسلیم شوند. علاوه بر این، AICHE مسئولیت بزرگ پناه دادن به بخشی از این جامعه با CHS را بر عهده گرفته است.
برای تقویت تعهد خود، Endress+Hauser میزبان یک انجمن فنی الکترولیزور در پاییز در پردیس هیوستون خود با تمرکز ویژه بر ایمنی عملیاتی در هیدروژن سبز و تعاملات فنی عمیق تر با تحقیق و توسعه خود است تا اطمینان حاصل شود که در حال توسعه محصولاتی برای ادامه حمایت است.
انتقال انرژی مارکون گفت: “این رویداد شامل رهبران صنعت در الکترولیز می شود که برای حمایت از تبادل اطلاعات باز برای حفظ ایمنی یک موضوع غیر اختصاصی در هیدروژن سبز گرد هم می آیند.
مانند CHS، هدف این است که به مشتریان کمک کنیم بدون حادثه کار کنند و جامعه‌ای را حول بهترین عملکرد بسازند. Endress+Hauser مشتاقانه منتظر همکاری با CHS و حمایت از ماموریت آن است. برای علاقه مندان به انجمن فنی الکترولایزر، لطفاً اینجا درخواست دهید، زیرا تعداد صندلی ها محدود است.
این اطلاعات همچنین در وب سایت Endress+Hauser یافت می شود. دربارهEndress+Hauser یک رهبر جهانی در فناوری اندازه گیری و اتوماسیون برای کاربردهای فرآیندی و آزمایشگاهی است.
این شرکت خانوادگی که دفتر مرکزی آن در Reinach، سوئیس قرار دارد، در سال 2022 به فروش خالص بیش از 3.3 میلیارد یورو با مجموع نیروی کار نزدیک به 16000 دست یافت. دستگاه‌ها، راه‌حل‌ها و خدمات Endress+Hauser در بسیاری از صنایع وجود دارند.

Endress+Hauser به مرکز ایمنی هیدروژن(CHS) پیوست 01

بنابراین مشتریان از آنها برای به دست آوردن دانش ارزشمند از برنامه های خود استفاده می کنند. این آنها را قادر می سازد تا محصولات خود را بهبود بخشند، از نظر اقتصادی کار کنند و در عین حال از مردم و محیط زیست محافظت کنند. Endress+Hauser یک شریک قابل اعتماد در سراسر جهان است. شرکت های فروش خود در 50 کشور و همچنین نمایندگان در 70 کشور دیگر پشتیبانی شایسته را تضمین می کنند.
تاسیسات تولید در چهار قاره به سرعت و انعطاف پذیری با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید می کنند. Endress+Hauser در سال 1953 توسط Georg H Endress و Ludwig Hauser تاسیس شد. از آن زمان، این شرکت با توسعه و استفاده از فناوری‌های نوآورانه پیش می‌رود و اکنون به شکل‌دهی تحول دیجیتالی صنعت کمک می‌کند. 8700 پتنت و برنامه از مالکیت معنوی گروه محافظت می کند.
درباره مرکز ایمنی هیدروژن مرکز ایمنی هیدروژن (CHS)، یک انجمن فنی در مؤسسه مهندسین شیمی آمریکا (AIChE) که در سال 2019 تأسیس شد، یک سازمان غیرانتفاعی، بی‌طرف و از نظر سیاسی بی‌طرف با عضویت شرکتی است که عملکرد، جابجایی، و ایمن را ترویج می‌کند.
استفاده از سیستم های هیدروژن و هیدروژن در تمامی تاسیسات و کاربردها. اعضای CHS از دسترسی به راهنمایی های ایمنی، آموزش و آموزش، کارگاه ها، کنفرانس ها و انجمن های جهانی برای رسیدگی به مسائل نوظهور و تاثیر راه حل های فنی سود می برند.

کاهش شکاف قیمت سروموتورها به کمک سیستم مهندسی بهینه حرکت 01

مقاله قبلی

از iOS17 اپل چه خبر؟آیا اپل باز هم به Lock Screen چیزی اضافه خواهد کرد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مقالات