ifm

 

شرکت    ifm  آلمان تولید کننده  رنج   وسیعی از حسگرهای سیستم های  اندازه گیری , کنترلی  و  اتوماسیونی می باشد.این شرکت در سال 1969در شهر essen  آلمان تاسیس گردید .

محصولات شرکت شامل موارد زیر میباشد :

سنسور های موقعیت position sensor :

سنسور های پراکسیمیتی القایی , خازنی و مغناطیسی , انکودر های صنعتی , نمایشگرهاشبکه صنعتی Asi : کنترلرها , منابع تغذیه ماژول های ورودی و خروجی سنسورهای مختلف قابل اتصال به شبکه , مبدل های سیگنال سنسور های فشار با can bus   

سنسورهای فشار:

انواع سنسور های فشار از رنج اندازه گیری -1 الی 600 بار با خروجی متنوع  آنالوگ  و  دیجیتال  جهت تامین  نیازهای  صنعتی مخصوص صنایع غذایی , نوشیدنی و دارویی با استاندارهای FDA, 3A , EHEDG و بدنه استیل با قابلیتشستشوی کامل و سری   PN برای کاربرد های  هیدرولیک و  پنوماتیک و ...  می باشند.

 

سنسورهای فلو Flow sensor  :

شامل سنسورهای فلوسوئیچ و فلومتریک بوده که قابل استفاده برای موادمایع و گاز ها و مواد ریز , با رنج کارکرد وسیع و قابل استفاده برای برای هر قطر لوله وبا خروجی های سوئیچ و آنالوگ میباشد.این سنسورها در محیط های صنعتی , محیطهای قابل انفجار (Ex ) , و در مواردی که استاندارهای صنایع  غذایی ( 3A ,  EHEDG , CIP/SIP )موردنیاز باشد قابلیت کاربرد دارند.

 

 

سنسور سطح Level sensors :

انواع بسیار متنوعی از ترانسمیترهای فشاربرای اندازه گیری سطح مایعات در مخازن با ارتفاع  1 تا 11 متر  می باشد.این سنسورها با استفاده از فشار از طرف سیال به دیافراگم سنسور ,  سطح را مشخص و آنرا به صورت خروجی آنالوگ به plc  یا دیگر کنترلرها ارسال می دارند.از ویژگی های این سنسور میتوان به مقاومت در برابر مواد اسیدی و بازی ,نمایشگر محلی با دقت بالا بر روی سنسور, قابلیت کالیبراسیون از روی خود سنسورمیباشند.

 

سنسور های دما :

در این سنسورها کنترل و نمایش دما با استفاده از سنسورهای pt100 و Pt1000 صورت می گیرد و دارای سوئیچ یا ترانسمیتر با بدنه استیل می باشد.رنج اندازه گیری از-50  تا 300  بوده و دارای 4 سوئیچ و یک خروجی آنالوگ 4…..20 mA یا  0….10 v  و سیستم میکروپروسسوربا IP68 و قابل برنامه ریزی می باشد .

 

سنسورهای ارتعاش:

Vibretion monitoring system مانیتورینگ ,   آنالیز  و  نمایش  وضعیت  بلبرینگها  ,  و  قطعات  متحرک  درموتورها , فنها , توربینها , پمپها و ...این  دستگاه کنترل  کننده  وضعیت  موتور  بوسیله  نشانگرهای روی  سنسوربا تحلیل فرکانسهای دریافتی از موتور می باشد همچنین نرم افزاری  قدرتمندمراحل خرابی را اعلام می کند.این دستگاه دارای خروجی RS-232 است که که به راحتی به کامپیوتر متصل شده و اطلاعات مربوط به بلبرینگها  ,  سرعت  چرخش  و  اطلاعات  ورودی و خروجی را آنالیز و کنترل می کند .دارای دو مدل VB1001  و VE1001 می باشد .تشخیص تا 20  فرکانس مختلف - رنج فرکانسی از 3 …. 600  HZ - قدرت تفکیک تا 1025 HZ  - نشاندهنده , برای موتورهای با رنج دور از 100 ...... 1200  rpm - IP65 

 

 

ifm
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
تلگرام اینستاگرام balatarin YOUTUBE GOOGLE+ facebook tumblr twitter aparat cloob linkedin blogfa pinterest

logo-samandehi
ارتباط با ما

تلفن:66905228 21 98+

فکس:66428832 21 98 +

تلگرام: 9304401200 98 +

ایمیل: info [at] katisanat . com 

نشانی: تهران- خیابان آزادی - بعد از وزارت کار- خیابان شکاری

تمام حقوق وبسایت متعلق به کاتی خزر می باشد